Rozrywka

Twórcy serialu Narcos nakręcili serial o życiu rekrutera

Netflix coraz chętniej interesuje się tworzeniem seriali związanych z pracą w biurze, takich jak m.in. The Office. Tym razem zdecydował się na wypuszczenie pilota, czyli kilku testowych odcinków, opowiadających historię z życia rekrutera.

Najnowsza produkcja w reżyserii współtwórcy serialu Narcos – Raula Manaziares Rodrigueza jest utrzymana w konwencji komediodramatu. Główną rolę zagra Emma Stone, znana z takich produkcji jak Maniac czy La La Land.  

Akcja Rekrutos, bo tak nazywa się ta seria, odgrywa się w Nowym Jorku. To właśnie tam mieszka i pracuje główna bohaterka, która codziennie stawia czoła nowym problemom związanym z rekrutacją specjalistów poszukiwanych przez jej klientów. Kolejnym wyzwaniem jest codzienna walka z rutyną związaną z pracą w dużej korporacji. Bohaterka w zabawny, nieco irracjonalny sposób prezentuje widzom sposoby na walkę z tak zwanym “korporacyjnym betonem”.

Rekrutos to serial, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy na co dzień muszą stawiać czoła nierównej walce na linii rekruter-kandydat-klient. Dostarczy nie tylko rozrywki, ale także nauczy nowych sztuczek pracy w korporacji, które część widzów z pewnością będzie mogła wykorzystać podczas wykonywania służbowych zadań.

Raul Manziares Rodriguez wykonał niesamowitą pracę, tworząc serial Narcos, gdzie akcja była bardzo dynamiczna i brutalna. Przeniesienie się do świata komediowego mogło okazać się pomysłem nietrafionym. Ostatecznie, serial jest wciągający, a lekka fabuła sprawia, że mamy ochotę oglądać odcinek za odcinkiem.

Premiera pierwszego sezonu serialu Rekrutos odbędzie się 1 kwietnia 2019 roku.

_________________________________
Jestem Junior IT Rekruterem. Dopiero się uczę, dlatego nie traktuj na poważnie tego, co napisałam, bo wszystko i tak jest zmyślone.